Informácie/Cenník

Tu nájdete všetky potrebné informácie...

Svadobné fotografie

Svadby fotografujem profesionálnou digitálnou technikou vo vysokom rozlíšení, a fotografie sú dodatočne retušované. Môžete si tak dať neskôr zhotoviť bez problémov aj veľké zväčšeniny bez straty kvality. Podľa želania vám môžem fotografie vyhotoviť nielen vo farebnej, ale tiež v čiernobielej podobe, na matný i lesklý papier. Termín fotografovania je najlepšie rezervovať si čím skôr, aby vás nepredbehol niekto iný. Počty zhotovených fotografií záležia len na Vás. Rovnako aj miesta fotografovania nie sú pevne dané. Prispôsobím sa Vášmu času a Vašim predstavám.Najdôležitejšia je pre mňa Vaša spokojnosť.

Okrem klasických fotografií, mám v ponuke komplexný grafický návrh, zhotovenie a dodanie Svadobnej fotoknihy, ktorá je v posledných rokoch veľmi žiadaným produktom. Určená je klientom, ktorí požadujú estetickejší, reprezentatívnejší a pôsobivejší vzhľad, či exkluzívnejšiu prezentáciu ich svadobných fotografií, ktoré im klasický fotoalbum nevie a ani nemôže poskytnúť.

O mne

Fotografii sa venujem už zhruba 15 rokov.Pôsobím hlavne v okresoch Lučenec, Rimavská Sobota, Poltár, Detva, Veľký Krtíš, Zvolen a v priľahlom okolí. Venujem sa najmä svadobnej a portrétnej fotografii. Ak hľadáte flexibilného fotografa, ktorý by pre Vás odviedol tú najlepšiu prácu, tak ste na správnom mieste.

Kde ma nájdete?

Marek Molnár - fotograf
Družstevná 1
985 11
Halič

E-mail : molnar@m-foto.sk
Telefón: 0907 658 360


Zväčšiť mapu

Kontaktný formulár

Ak máte záujem o moje služby, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom tohto formulára.

Odpoviem na každú vašu otázku ohľadne fotenia.

* - povinné polia