Svadobná fotokniha


Okrem klasických fotografií, mám v ponuke komplexný grafický návrh, zhotovenie a dodanie Svadobnej fotoknihy, ktorá je v posledných rokoch veľmi žiadaným produktom. Určená je klientom, ktorí požadujú estetickejší, reprezentatívnejší a pôsobivejší vzhľad, či exkluzívnejšiu prezentáciu ich svadobných fotografií, ktoré im klasický fotoalbum nevie a ani nemôže poskytnúť.
Svadobná fotokniha je veľmi príjemnou formouna pripomenutie si momentov z Vašej svadby.Fotografovaním svadby sa moja práca svadobného fotografa zďalekanekončí. Je dôležité, aby výsledné fotografie uzreli svetlo sveta nielen ako digitálne obráyky na monitore,ale naopak, práve ako kvalitne vytlačené fotografie rozprávajúc príbeh Vášho svadobného dňa. Nevesta a ženích, prípadne ich rodiny, majú možnosť okrem fotografií dostať do rúk aj svadobnú fotoknihu ako ucelené albumy svadobných fotografií plné emócií a momentov. Svojim klientom ponúkam jedinečný dizajn vytvorený s dôrazom na kvalitnú prezentáciu.
Svadobná fotokniha je vyhotovená na kvalitný fotografický fotopapier, a je viazan v kvalitnej pevnej väzbe. Na titulnú, ale aj zadnú stranu je možné umiestniť fotografie.
Svadobnú fotoknihu dodávam štandardne v rozmere 30x30 cm.Tento rozmer dokonale umožňuje čo najlepšie vyniknúť Vašim fotografiám. V prípade že by vám tento rozmer nevyhovoval, je možnosť zhotoviť fotoknihu aj v iných rozmeroch.
Ku každej veľkej fotoknihe je možné doobjednať aj takzvané rodičovské fotoknihy formátu 15x15 cm .

O mne

Fotografii sa venujem už zhruba 15 rokov.Pôsobím hlavne v okresoch Lučenec, Rimavská Sobota, Poltár, Detva, Veľký Krtíš, Zvolen a v priľahlom okolí. Venujem sa najmä svadobnej a portrétnej fotografii. Ak hľadáte flexibilného fotografa, ktorý by pre Vás odviedol tú najlepšiu prácu, tak ste na správnom mieste.

Kde ma nájdete?

Marek Molnár
Družstevná 1
985 11
Halič

E-mail : molnar@m-foto.sk
Telefón: 0907 658 360


Zväčšiť mapu

Kontaktný formulár

Ak máte záujem o moje služby, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom tohto formulára.

Odpoviem na každú vašu otázku ohľadne fotenia.

* - povinné polia