Ponuka služieb

Svadobné fotografie

Svadby fotografujem profesionálnou digitálnou technikou vo vysokom rozlíšení, a fotografie sú dodatočne retušované. Môžete si tak dať neskôr zhotoviť bez problémov aj veľké zväčšeniny bez straty kvality. Podľa želania vám môžem fotografie vyhotoviť nielen vo farebnej, ale tiež v čiernobielej podobe, na matný i lesklý papier. Termín fotografovania je najlepšie rezervovať si čím skôr, aby vás nepredbehol niekto iný. Počty zhotovených fotografií záležia len na Vás. Rovnako aj miesta fotografovania nie sú pevne dané. Prispôsobím sa Vášmu času a Vašim predstavám.Najdôležitejšia je pre mňa Vaša spokojnosť.

Fotografie na Book,Portrétna fotografia,Tehotenské foto, Fotenie detí

Booky slúžiace na prezentáciu modeliek, portrétna fotografia, fotenie budúcich mamičiek , fotenie rodín s deťmi, alebo portrétne fotenie samostatných detí . Fotografovanie prebieha v exteriéri, podľa požiadaviek zákazníka. Fotografie je možné zhotoviť farebné, čiernobiele, tónované, retušovať ich (napríklad nechcené vyrážky na tvári a pod.), alebo inak upravovať. Závisí to od vašich konkrétnych požiadaviek. Zábery budú zhotovené vo vysokej kvalite. Môžte si ich prezerať priebežne už počas fotografovania. Pre Vaše budúce použitie ich dostanete samozrejme aj na CD médiu.

Pre stredné a základné školy

Fotografie na maturitné oznámenia a tablá,stužková. Nafotím s vami niekoľko záberov, z ktorých si môžete hneď na mieste vybrať,ktoré sa vám páčia. Fotografovanie prebieha pomocou mobilného ateliéru priamo u Vás v triede. Fotografie vám zhotovíme podľa želania čiernobiele, farebné,alebo sépiové. Je možné ich dodatočne vyhotoviť napríklad aj s oválnym rámčekom, prípadne inou úpravou. Taktiež môžem zachytiť spoločné foto celej triedy ako aj zvečniť priebeh celej vašej stužkovej slávnosti. V základných školách fotografujem po dohode s vedením školy sety pre jedotlivcov a spoločné fotografie triednych kolektívov.

Fotografovanie svätého prijímania a birmovkyy

Fotografovanie svätého prijímania a birmovky obsahuje fotografovanie svätej omše v kostole, fotografovanie detí v zástupe na hostiu, fotografovanie priebehu svätej omše (nesenie obetných darov, spievanie, slávnostné príhovory detí, rodičov a pod.). Pri birmovnej slávnosti fotenie sprievodu biskupa s birmovancami, fotenie príchodu prvoprijímajúcich detí alebo birmovancov do kostola a takisto koniec svätej omše a odchod detí a rodičov. Spoločné fotografie detí pred kostolom, fotografovanie skupiniek detí ako aj fotenie jednotlivcov s rodičmi a rodinnými príslušníkmi podľa želania. Fotografie budú následne retušované a graficky spracované v našom štúdiu, tak aby sa dosiahla najvyššia kvalita.

Fotografovanie interiérov a exteriérov

Fotografovanie interiérov a exteriérov-rodinných domov a bytov, firemných priestorov,predajní, expozičných stánkov, historických objektov, záhrad, parkov atď. Na reklamné a propagačné účely, do obrazových publikácií a prospektov, do kalendárov. Fotografie sú vysokého rozlíšenia,na profesionálnej úrovni, retušované a pripravené na priamu tlač.

Reklamná a produktová fotografia

Ak nemáte času nazvyš a vyhovuje Vám prostredie firmy, a chcete mať absolútny komfort,prídeme až k Vám do firmy, s kompletnou technikou. Využite možnosť nafotenia produktov, výrobkov, tovaru a iných položiek na výrobu propagačných materiálov alebo letákov priamo v sídle Vašej firmy, za pomoci mobilného ateliéru. Ďalej Vám ponúkame možnosť profesionálneho fotenia portrétov u Vás vo firme( napr. managerov firmy do výročných správ, novín, publikácií .... zamestnancov na preukazy atď.), kde sa každý cíti prirodzene a uvoľnene.

Reportážna fotografia

Fotografovanie rôznych športových a kultúrno spoločenských udalostí (napr.fotbalové zápasy, požiarnicke súťaže, koncerty, divadelné predstavenia ,plesy atď.) Ti Tiež ponúkame fotografovanie rôznych rodinných osláv a výročí(napr.narodeninové párty, krsty, zlaté svadby a iné.)

O mne

Fotografii sa venujem už zhruba 15 rokov.Pôsobím hlavne v okresoch Lučenec, Rimavská Sobota, Poltár, Detva, Veľký Krtíš, Zvolen a v priľahlom okolí. Venujem sa najmä svadobnej a portrétnej fotografii. Ak hľadáte flexibilného fotografa, ktorý by pre Vás odviedol tú najlepšiu prácu, tak ste na správnom mieste.

Kde ma nájdete?

Marek Molnár
Družstevná 1
985 11
Halič

E-mail : molnar@m-foto.sk
Telefón: 0907 658 360


Zväčšiť mapu

Kontaktný formulár

Ak máte záujem o moje služby, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom tohto formulára.

Odpoviem na každú vašu otázku ohľadne fotenia.

* - povinné polia